समाचार

श्रीमति अर्कैसंग गएर बस्न थालेपछि पूर्वपतिले खु’कुरी प्र’हार गर्दा निधन

सोलुखुम्बु । सोताङ गाउँपालिका–३ मा पूर्वपतिको खु’कुरी प्र’हारबाट पत्नीको ज्यान गएको छ। उनन्तीस वर्षीय पूर्वपति होमबहादुर राईको खु’कुरी प्र’हारबाट २८ वर्षीया सोमा लामाको घटनास्थलमै ज्यान गएको सोलुखुम्बु प्रहरीले जनाएको छ।

होमबहादुर र सोमा श्रीमान् श्रीमती भए पनि २०७७ वैशाखदेखि सोमा स्थानीय २७ वर्षीय नन्दराज राईसँग गएर सँगै बस्दै आएको पाइएको छ। स्थानीय कुमार राईको घरमा बुधबार साँझ भेट भई विवाद हुँदा होमबहादुरले खु’कुरी प्र’हार गरी टाउको तथा शरीरको अन्य विभिन्न भागमा हा’न्दा सोमाको घटनास्थलमै मृ’त्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सोलुखुम्बुका सूचना अधिकारी महेन्द्र दर्नालले जानकारी दिए।

घटनाको विषयमा प्रहरीमा जानकारी हुनासाथ इलाका प्रहरी कार्यालय सोताङबाट प्रहरी निरीक्षक अनिल माबोहाङको टोली गई ह’त्या आरोपमा होमबहादुर राईलाई पक्राउ गरिएको प्रहरीले बताएको छ। प्रहरीका अनुसार महिलाको शव परीक्षणका लागि प्राथमिक स्वास्थ्य केन्द्र सोताङमा राखिएको छ भने आरोपितलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय सल्लेरीतर्फ ल्याइँदै छ। फाइल तस्बिर**भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

Related Articles

Back to top button
Close