रोचक

यो चराको अभिनयले बनायो सबैलाई छक्क ! सामाजिक सञ्जालमा भिडियो भाइरल (हेर्नुहोस भिडियो)

काठमाडौ। कुनै फिल्महरुमा केही जनावरले अभिनय गरेको देखिन्छ । तर कुकुर र यस्तै जनावरले सामान्य हाउभाउवाट अभिनय गर्छन । त्यसका लागि पनि उनीहरुलाई तालिम इिएको हुन्छ।

तर एउटा चराले पनि अनौठो अभिनय गर्न सक्छ भनेर तपाईलाई विश्वास गर्न कठिन हुनेछ । सिनेमा वा टेलिभिजनमा विभिन्न कलाकारहरुसंग केही जनावरले अभिनय गर्नु फरक कुरा हो तर आफ्नो जिवन बचाउन एउटा चराले गरेको यो वास्तविक अभिनयले सबैलाई छक्क बनाउछ।

तर के कुनै जनावरले वास्तवमै अभिनय गर्न सक्ला ? भारतमा एक जीवले गरेको हर्कत कुनै सुपरस्टारको अभिनयभन्दा कम छैन । उनले अभिनय गरेर आफ्नो ज्यान बचाएको छ।

भारतमा अहिले एउटा भिडियो भाइरल बनेको छ । अभिनय गरेकै कारण उसको ज्यान जोगिएको छ । भारती वन विभागका अधिकारी सुसान्त नन्दाले सामाजिक सञ्जालमा शेयर गरेको एक भिडियो अहिले भाइरल बनेको हो । हालै उनले २ जनावरको भिडियो अपलोड गरेकि थिइन् जसलाई हेर्दा चर्चित कार्टुन क्यारेक्टर टम एण्ड जेरीको स्मरण ताजा हुन्छ।

भिडियोमा एक कुकुर जमिनमा रहेको पक्षीलाई खान खोजे झै गरेर हेर्छ । तर उक्त पक्षीले मरेको अभिनय यसरी गर्दछ कि मानौ उ कुनै पक्षी वा जीव नै होइन । यतिकैमा झुक्किएको कुकुर अचानक अन्यत्र हेर्दछ । तर कुकुरको ध्यान अन्यत्र मोडिएको फाइदा उठाउदैं उक्त पक्षीं त्यहाबाट भा’गेर आफ्नो ज्यान जोगाउँछ।

Related Articles

Back to top button
Close