अन्तरास्ट्रियसमाचार

भारतमा अर्का कलाकार पनि अस्ताए, अजय देवगनका भाइको निधन

काठमाण्डौं । भारतीय अभिनेता अजय देवगनका भाई अनिल देवगनको असामयिक निधन भएको छ । आफ्ना ४५ बर्षिय भाईको निधनमा अभिनेता अजयले दुख ब्यक्त गरेका छन् । उनले आफ्नो ट्वीटर एकाउण्टबाट भाइको निधनको खबर दिएका हुन् ।

यो वर्ष २०२० बलिउडको लागि एकदम नराम्रो हुँदै गइरहेको छ । एक पछि अर्को नराम्रा खबरहरू आउँदैछन् । अजय देवगनमा अहिले दुखको पहाड खसेको छ । उनका कान्छा भाई अनिल देवगनको निधन भएको छ । अनिल ४५ वर्षको थिए ।

यस खबरसँगै बलिउडमा शोकको लहर छ । सेलिब्रेटीहरूले अजयलाई सान्त्वनाका साथ अनिललाई श्रद्धांजलि दिइरहेका छन् । यद्यपि निधनको कारण भने खुल्न सकेको छैन ।

अजय आफैले दुखपूर्ण समाचार सोशल मिडिया मार्फत साझा गरेका हुन् । उनले भने कि अनिल देवगन हिजो राती यस संसार छोडेर गए । उनको असामयिक निधनले परिवार दुखी छ । अजयले लेखे कि भाइ बिना म आफ्नो शक्तिको अभाव महसुस गर्नेछु । आत्माको शान्तिको लागि प्रार्थना गर्नुहोस् । कुनै व्यक्तिगत शोकसम्बन्धी भेलाहरू कोरोनाको कारणले आयोजित हुने छैन ।

अनिलले १९९६ को जीत नामक फिल्म बाट सनी देओल, सलमान खान र करिश्मा कपूरसँगै काम सुरु गरे । उनले सहायक निर्देशकको रूपमा काम शुरू गरेका थिए । यसपछि अनिलले अजयको फिल्म जान, प्यार तो होनामा निर्देशन सहयोगीको रूपमा काम गरेका थिए र इतिहास र हिंदुस्तानको कसम मा पनि काम गरे ।

२००० मा, अनिलले बलिउडमा स्वतन्त्र निर्देशकको रूपमा आफ्नो काम शुरु गरे अजयको राजु चाचाबाट । यस फिल्ममा काजोल, ऋषि कपूर र संजय दत्त पनि महत्वपूर्ण भूमिकामा थिए । राजु चाचा पनि अजय देवगनको पहिलो आफैले निर्माण गरेको फिल्म थियो ।

२००० मा, अनिलले अजयलाई ब्ल्याकमेलमा निर्देशित गरे। अजयका बुबा बरिष्ठ एक्शन डायरेक्टर वीरू देवगनको गत वर्ष मेमा निधन भएको थियो ।

Related Articles

Back to top button
Close