समाचार

कोरोनाको कारण अस्पतालमा श्रीमानको नि धन, घरमा श्रीमती पनि मृ त फेला परिन्

काठमाडौं । सुर्खेतमा अचम्मको घटना भएको छ । श्रीमानको अस्पतालमा कोरोनाको कारण निधन भएको छ भने उनको श्रीमती पनि कोठामा मृ त फेला परेकी छन् । निधन पछि गरिएको कोरोना परिक्षणमा श्रीमतीमा पनि कोरोना पोजेटिभ देखिएको छ । कोठा भित्र महिलाको शव भएको खबर पाएपछि पुगेको सुर्खेत प्रहरीले कोठाको ढोका फो डे र हेर्दा उनलाई मृ त फेला पारेको थियो ।

प्रहरीले महिलाको शव र घटनास्थलको मुचुल्का उठाउँदै गर्दा उता अस्पतालमा कोरोना संक्रमित भएर उपचार गराइरहेका श्रीमानको पनि निधनको खबर आएको थियो । जिल्ला प्रहरी कार्यालय सुर्खेतको प्रहरी टोली महिलाको शव अस्पताल लगेको थियो । सुर्खेतको वीरेन्द्रनगर नगरपालिका ११ मा यस्तो घटना भएको हो ।

प्रहरीसँगै स्थानीय जनप्रतिनिधि तथा छरछिमेकी समेत भित्र पुगेर हेर्दा एक ३५ वर्षीय महिला भुँइमा थिइन् । उनको निधन भइसकेको अवस्थामा देखिएको थियो ।

भित्र कोठामा बत्ति बलिरहेको, पंखा चलिरहेको थियो भने उनी भुइमा थिइन् । केही दिन देखि उनका श्रीमान पनि अस्पतालमा उपचारार्थ रहेको उनीहरुले थाहा पाएका थिए । महिलालाई पोष्टमार्टम गर्नु अघि गरिएको स्वाव परिक्षणमा कोरोना पुष्टि भएको हो । उनी श्रीमान सहित ३ वर्षदेखि त्यहाँ डेरामा बस्दै आएको छिमेकीले बताएका छन् ।

ुजिल्ला प्रहरी कार्यालय सुर्खेतका डीएसपी रामप्रसाद घर्तीले महिलाको निधनको कारण पनि कोरोना नै भएको देखिएको बताए । हामी उनको मुचुल्का गरिरहेको समयमा श्रीमानको पनि निधन भएको खबर आएको थियो उनले भने, श्रीमान पनि केही दिन देखि अस्पतालमा भर्ना भएको बुझियो । श्रीमतीमा पनि खोकी ज्वरो आएपछि केही दिनदेखि कोठामा नै बस्दै आएको छिमेकीले बताएका छन् ।

Related Articles

Back to top button
Close