समाचार

कुलमान घिसिङ भइञ्जेल प्राधिकरण सबस्टेसनको प्यानलबोर्डमा नपसेको मुसा अहिले कसरी पस्यो ?

काठमाडौं । केही दिनयता देशभरि विद्युत झ्याप्प झ्याप्प गइरहन्छ । कहिले त १२–१४ घन्टासम्म पनि विद्युत आउँदैन । प्राधिकरणको नो लाइट शाखामा फोन गर्दा ९० प्रतिशत फोन नै उठ्दैन । नभए व्यस्त बनाएर राखिन्छ ।दुई साताअघिसम्म नेपाल विद्युत प्राधिकरणको कार्यकारी निर्देशकमा कुलमान घिसिङ हुँदा यसरी बत्ती जाँदैनथ्यो ।

गइहालेमा पनि तुरुन्तै आउँथ्यो । नो लाइटमा तुरुन्तै रेसपोन्स हुन्थ्यो । तर, अहिलेको अवस्था रहस्यमय देखिएको छ ।देशभर तारान्तर बत्ती गइरहन् र भारतबाट इन्भर्टर, जेनेरेटर र ब्याट्रको आयात गरिनुले कतै चाँडै मुलुकमा लोडसेडिङ त हुन लागेको होइन ? भन्ने प्रश्न उब्जेको छ ।यतिबेला काठमाडौं उपत्यकाका दुई दर्जनभन्दा बढी स्थानमा बत्ती छैन । बाहिरी जिल्लाको अवस्था त भन्नै परेन । आज गएको बत्ती भोलिसम्म पनि आउँदैन ।

धेरै समयसम्म बत्ती नआएपछि सेवाग्राहीले गरेको गुनासोमा प्राधिकरणले सबस्टेसनमा मुसा पसेर यस्तो अवस्था सिर्जना भएको रेडिमेड जवाफ दिने गरेको छ ।कुलमान घिसिङ चार वर्षसम्म प्राधिकरणको कार्यकारी निर्देशक हुँदा नपस्ने मुसा अहिले कसरी सबस्टेसनमा पस्यो भनेर जनताले सरकारसँग जवाफ माग्न थालेका छन् ।भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस

Related Articles

Back to top button
Close