अन्तरास्ट्रियभिडियो

चीन र भारतका सैनिकबीच सिमानामा हा’नाहान, भाइरल बन्याे भिडियो – हेर्नुहाेस्

छिमेकि मुलुकहरू भारत र चीनका शै’निकहरूबिच सिमा क्षेत्रमा भएकाे झ’डपकाे भिडियाे यतिबेला भाइरल बनेकाे छ । वि’वादीत सीमा क्षेत्रमा दुबै देशका सैनिकहरूले एक अर्कालाइ मु’क्का र ल’ठ्ठी ब’र्साउँदै धके’लधाकल गरेकाे भिडयाे यतिबेला चिनियाँ सामाजिक सञ्जालमा भाइरल बनेको छ ।

भाइरल बनेकाे भिडियोमा सैनिकहरु एउटा नदीको किनारमा भि’डिरहेको देख्न सकिन्छ । सुरुमा केही सैनिकहरूबिच हात हा’लाहाल भएकाे देखिने भिडियाेमा एकैछिनमा दुबै तर्फबाट थप सैनिकहरू जम्मा भएर ठुलै भि’ड भएकाे देखिन्छ ।

यतिबेला निकै भाइरल बनिरहेकने उक्त भिडियो मंगलबार राति सामाजिक सञ्जालमा देखिएको चिनियाँ सैनिक स्रोतले बताएकाे छ ।चिनियाँ सैनिक स्रोतका अनुसार उक्त भिडियो वा’स्तविक भएको र सम्भवतः केही महिनाअघि खिचिएको बताइएकाे छ ।

गत जुन १५ मा भारत चीनकाे वि’वादित सिमाक्षेत्र ल’द्दाख ग’लवानमा दुई देशका सै’निकबीच हिं’स्रक झ’डप भएको थियो । उक्त घ’टनामा कम्तिमा २० जना भारतीय सैनिक मा’रिएका थिए । साउथ चाइना मोर्निङ पोष्ट

Related Articles

Back to top button
Close