समाचार

तपाईलाई थाहा नहुन सक्छ, यी ५ बानी आजै छोड्नुहोस् नत्र बनाएरै छोड्छ कंगाल

काठमाडौं । केही बानीहरू त्यस्ता हुन्छन कि ग्रहहरूको अशुभ प्रभाव बढ्ने गर्छ । केही मानिसहरू जस्तै पानीलाई इन्कार गर्छन्। पानीको दुरुपयोगले चन्द्रमा दोष पुर्याउँछ। महिलाको स्वास्थ्य खराब हुन्छ । घरमा बस्ने व्यक्तिहरूको तनाव बढ्छ र पारिवारिक सदस्यहरू नकारात्मकतासँग बाँचेका हुन्छन्। केही मानिसहरू खाना पकाउन छोड्छन् । यसले मंगल र शुक्र दुवै को असीम प्रभाव बढाउँछ। यसैले केही मानिसहरूको घरहरूमा विवाद हुन्छ र पैसा छिट्टै खर्च हुन्छ । धेरै बानीहरूमा परिवर्तन भएको छ भने, त्यसपछि ग्रहहरूको अशुभ प्रभावबाट जोगिन सकिन्छ । आउँनुहोस जानौं के गर्दा ग्रह ठिक पार्न सकिन्छ।

बसेको समयमा खुट्टा हल्लाउनु
केही मान्छेहरुलाई बसिबसी खुट्टा हल्लाउने बानी हुन्छ यिनीहरु जब बस्छन तब खुट्टा हल्लाउन थाल्छन । ज्योतिषको अनुसार, यो व्यक्तिको कुंडलीमा, बुध र शनि दुवै अशुभ देखिन्छ। यस प्रकारका समस्याको समाधानको रूपमा शनिवारको दिन पिपललाई पानी प्रदान गर्नुहोस्, र बुधबार गाइलाई मुंग ख्वाउनुहोस ।पटकपटक कन्याउने बानी
शरिर चिलाउनु एक सामान्य प्रक्रिया हो । तर केहि मान्छे यसलाई बारम्बार गर्छन र यसलाई बानी नैं बनाउँछन । मानिसहरू जो शरीर खुट्टामा सामान्य भन्दा बढी कन्याउछन वा शरिरको अन्य भागमा सामान्य मानिसको भन्दा धेरै कन्याउने गर्छन । यस्ता व्यक्तिहरूमा केतुको खराब प्रभाव बढ्छ। यसबाट बच्नको लागि, बिहान बिहान कालो कुकुरलाई खाना बनाउनुहोस्।

हरेक समय हल्लिएर बस्नु
यो देखिएको छ कि केहि मान्छे बोल्दै गर्दा पनि हल्लिने गर्छन । त्यस्ता व्यक्तिहरू एकअर्कासम्म खडा हुन सक्दैनन र कुरा गर्छन्। त्यस्ता व्यक्तिहरूको सम्झने शक्ति पनि कमजोर हुन्छ । यी व्यक्तिहरूलाई धेरै पसीना आउँने समस्या हुन्छ । यस्तो बानीको कारणले गर्दा गुरु र बुध दुवैले नकारात्मक प्रभाव दिन थाल्छन । यसबाट बच्नको लागि, गणेश मन्दिरमा काँसका भाडाहरु अर्थात मुंगको लड्डु चढाउनुहोस ।

अनावश्यक कुराहरुमा समय दिइरहनु
केही व्यक्तिहरूको बानी हुन्छ छ कि उनीहरूले अरूलाई अन्त्यमा आफ्नो राय दिन्छन्। यसको कारण, यी मान्छेहरू अरूलाई दुःख दिन चाहँदैनन् र तिनीहरूले अरुलाई रिस उठाउँछन्। यो बृहस्पतिको अशुभ प्रभावबाट हुन्छ। यसबाट बच्न, तपाईंले यो बानी परिवर्तन गर्न प्रयास गर्नुपर्छ। अर्कोतिर हल्का बेसार, चन्दन वा केसरको दाना मन्दिरमा चढाउनुहोस बृहस्पतिको प्रभावहरू समाप्त हुन्छ ।

पटकपटक खाना खाँदा पनि भोक लाग्नु
केही मान्छेले केहि खाने खाएपछि फेरि दोश्रो खानेकुरा खाने बानी हुन्छ । यो शुभ हुँदैन यसो गर्नाले सुर्यको नकारात्मक प्रभाव बढ्न थाल्छ । जसको असरले अधिकारी वा प्रशासनिक कार्यहरूमा बाधा ल्याउछ । सूर्यको असामान्य प्रभावले मानिसहरुसँग अनावश्यक झगडा हुनसक्छ । यसबाट बच्नको लागि, तपाईं सूर्योदयको अघि उठ्नु पर्छ र हरेक दिन सूर्यलाई पानी अर्पण गर्नुपर्छ ।

Related Articles

Back to top button
Close